"

אני דניאל, סטודנט שנה שניה במקום, מחכה כל שבוע מחדש ליום שלישי בו ארגיש את הרוגע בתוך הלחצים, האחדות בתוך ההמולה, החיוכים שנמרחים על הפנים של כולם… והחיבור העצמי שבשגרה המערבית שלנו הוא פשוט מתנה!

דניאל-רוז-תמונה-אתר

דניאל רוז

תלמיד המקום

"

בעיניי המקום זאת נקודת שלווה בחיים כל כך עמוסים נורא כיף שיש נקודה כזאת שמאירה על כל השבוע תובנות רוגע נשמתי ושמחה אלוהית היופי במקום שככל שמגיעים אליו יותר החיים נהיים מאוזנים יותר האדם שבתוכנו ניהיה שלם יותר ומסופק הרבה יותר אני חושב שזה מקום מס' 1 במדינה באותניות והבנת נשמות מכל הסוגים אז תודה רבה על זה ותודה על המקום שאתם ממלאים בעולם

מתן חי

תלמיד המקום

"

בתוך כל החיים המטורפים האלה, פעם בשבוע יום ראשון אני מגיעה ל״המקום״ שתמיד מצליח לשבור לי את השגרה, לסקרן אותי, לגרום לי להתאהב כל פעם מחדש באנשים המדהימים שמנהלים את המקום. האווירה מכילה ומלמדת ומביאה אותי למקום בו אני רק רוצה ללמוד ולשאול עוד . תודה לכם

_תמונה-מ-Hadas-Yeruham😍😝

שירה סיני

תלמידת המקום

"

הייתי 3 שנים במקום ואני עדיין לא מרגיש מיצוי, להפך, כל פעם מחדש מרגיש שהגעתי למקום עם אנשים ששמחים לקבל אותי וכל פעם יוצא עם אנרגיות חדשות להמשך השבוע. השיחות והלימוד עם המנחים פותחים את הראש ונותנים השראה לגדילה וצמיחה והסתכלות מחודשת. יצאתי מהמקום עם חברים לכל החיים ולבוא לפה הייתה אחת הבחירות הכי טובות שעשיתי.

זיו ברזילאי

תלמיד המקום

"

זו אהבה ממפגש ראשון, למדתי שעורי יהדות עם נושאים מגוונים , החל מסיפורי מעשיות של רבי נחמן עם הרב הנדלר האגדי ועד גמרא , חוכמת הנפש, חגי השנה , קבלה ועוד תכנים שהמשותף להם – השתתפות פעילה של הלומדים כקבוצת דיון.

_תמונה מ-Hadas Yeruham😍😝 (4)

אריאלה גרשוני

תלמידת המקום

"

המקום מספק לי מקום לפגוש את עצמי כל תחילת שבוע. דרך שיחות מעמיקות עם חברים חדשים ומנחים מרגשים, מצאתי קהילה שפוגשת אותי איפה שאני. קהילה שיודעת איך לגרום לכל אחד ואחד שנכנס דרך הדלת להרגיש בבית, שייך ורצוי. יוצאת מכל ערב לימודים עם תובנות חדשות, השתקפויות פנימיות, ואיזון לצאת לשבוע בראש טוב ולב שלם

מתל-תמונה-אופציה-2

מתל

תלמידת המקום

"

המקום בשבילי הוא כניסה מוחשית אל הסלון הפנימי שבתוכי. מתנה שקיבלתי לפני שנתיים ומאז מדי שבוע אני זוכה לפשוט מעלי ל4 שעות את מירוץ החיים, להתרווח בסלון של המקום ולהרגיש שחזרתי הביתה. בין אם מדובר בשבוע שהגעתי בו בסקרנות ורצון להשראה ובין אם בשבוע של תשישות ורצון לעצירה- אני נדהמת איך בכל שבוע מחדש הבטריה שלי נטענת במשאבי אנרגיה שממשיכים איתי הלאה- בחזרה אל השגרה. מזכירים לי שיש סלון אדיר, חדר פלאות לנוח בו ולהתמלא בו אל תוכי, מתוכי ובתוכי.

_תמונה-מ-Hadas-Yeruham😍😝-(1)

ליאור איש הורוביץ

תלמידת המקום

"

המקום זו המתנה שלי בשבוע. לצד שגרת החיים עבודה ולימודים יש מקום שהוא בשבילי בית בו בחרתי להיות והמקום מאפשר להיות פשוט אני ויקבלו אותי בו כפי שאני בדיוק בלי שפיטה בקבלה מלאה, השיעורים מלמדים ומעשירים כל פעם את הידע והכלים שאני מקבלת הם לחיים.

_תמונה-מ-Hadas-Yeruham😍😝-(3)

רותם שיר

תלמידת המקום

"

היי, קוראים לי אור סימון ואני הגעתי למקום כי משכו אותי באוזן. יום אחד חברה שלי מהלימודים אמרה לי ״בואי תהיי איתי, אל תשאירי אותי לבד!״ אז באתי גם בגללה וגם בגלל שזו מלגה, אבל מה שלא הבנתי זה שקודם כל אי אפשר להיות פה לבד ושאני לא פה בגללה, אני פה בזכותה. בזכותה זכיתי להכיר את התורה מחדש, את הדת מחדש, את עצמי מחדש. זכיתי להכיר אנשים מדהימים שלא אכפת להם מי אתה מבחוץ אלא מי אתה מבפנים, אנשים שרואים אותך ורק אותך, בלי דעות קדומות, בלי סטיגמות. כל מי שבא למקום, בא מבחירה, וזו הבחירה הכי טובה שאפשר לקחת.

אור סימון

תלמידת המקום