המקום קורסים וסדנאות אודותינו פעילות לקבוצות בלוגים גלריה אירועים היה שותף לפרטים והרשמה
ראשי >> קורסים וסדנאות


ספרים בנושא משפחה וזוגיות
לבסוף מוצאים אהבה / ד"ר הארוויל הנדריקס.

מייסד שיטת ה'אימגו' בזוגיות, בספר שנותן גם עקרונות ודם דרכי פעולה יומיומיות, להפיכת הזוגיות לדיאלוג ולקשר רק צומח מיום ליום. מי שהתנסה יודע, שזו לא שיטה ש'צריך' לעבוד על פיה – ברגע שניסית, אתה לא רוצה לוותר על הכיף שבה!

קורות בתינו / רחל ארבוס

ספר העוסק בנושאים אקטואליים בחיי המשפחה. למחברת נסיון של למעלה משלושים שנה בייעוץ והדרכה למשפחות וליחידים, בעיקר מול גילויי מרדנות, סרבנות, חוצפה ואדישות של 'הדור הצעיר'. מקורות היהדות משמשים השראה לדיון בסוגיות המועלות. הספר מספק הדרכה מעשית בהתמודדות היום יומית בחיי הפרט והמשפחה.

איך לדבר כך שהילדים יקשיבו, ולהקשיב כך שהילדים ידברו / אדל פייבר ואלין מייזליש

הספר הראשון בסדרת ספרים שהנחילו גישה ייחודית בחינוך וביחס לילדים, בבית, בבית הספר ובכל מקום. תובנות פסיכולוגיות חדשות ומקוריות, מובאות בשפה פשוטה ובהירה ואף מלוות באיורים ו'קומיקסים' קצרים להמחשה. הדוגמאות והתכנים לקוחים ממש מחיי היומיום של כולנו... סדנא על פי שיטתן של המחברות מתקיימת גם ב'המקום'! לפרטים היכנסו ל'צור קשר'.

דרקון- אין דבר כזה / גק קנט

הפעם אני קצת חורג ממנהגי, וממליץ על ספר ילדים ממש. ספר שלא נכתב בצורה דידקטית ולא נותן לך את המסר בכפית, אבל מתמודד וחושף בסצורה מיטבית את הבעיה המוכרת כל כך של התמודדות עם מצוקות וכל מיני דרקונים דמיוניים, שיש בחיי הילד והמבוגרים נוטים לעתים להתעלם מהם - עד שכבר אי אפשר. חובה בכל גן, מומלץ בכל בית!


למידע נוסף או לשאלות לצוות 'המקום'
שם מלא

דואל

טלפון

נושא


המקום- מרכז תרבות ורוח, רח' ברנר 5 ת"א, 073-2668888, makom@makom.org.il